Kalite Politikası

 Anasayfa / Kalite Politikası

        Tam Fatura Kontör markası ile çağdaş, güçlü, teknoloji anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile www.faturaodemenoktasi.com.tr (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

         Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet satış amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

         Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet satış amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, tarafımızdan kısıtlanmıştır..

         Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr ) sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

          Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr ) bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr ) 'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr ) bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

          Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr ) sorumlu değildir.

           Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr ), Kontör markası ile kaliteyi amaç edinerek, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

            Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr )'ne aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Fatura Ödeme Noktası ( www.faturaodemenoktasi.com.tr )'ne saklıdır.
Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda müşteri hizmetlerimize danışmaktan tereddüt etmeyiniz.


otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market şarj aleti toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı